Vestavěné skříně

Zakázková výroba

Vestavěné skříně na míru, které jsou ideálním interiérovým prvkem pro vyřešení bytového designu s maximálním využitím prostoru, vyrábíme ve vysoké kvalitě zpracování.

Vestavěné skříně na míru jsou především efektivním a praktickým řešením moderního designu interiéru. Plně přizpůsobitelné vestavěné skříně nabízí policový a zásuvkový systém na míru, doplněný dveřmi s vodorovným či svislým posuvem. Díky širokému výběru dekorů můžeme nabídnout vhodné kombinace odstínů a barev pro Váš interiér.

Respektujeme stoupající požadavky zákazníků na kvalitu a záruční servis.

 

Dekory a vzorníky

Jako výrobci vestavěných skříní na míru Vám můžeme nabídnout velké množství barevných variant a druhů materiálových vzorů. Vestavěné skříně lze zhotovit jak v dekoru klasických evropských dřevin (v různých odstínech), tak i ve vzorech exotický dřevin v trendu designových novinek. Používáme nové materiály v kombinaci se zrcadlem, sklem a dekoračními skly.

 

Dekorační sklo

Zajímavostí jsou dekorační skla. Ta jsou zdobená například motivem kopretin, listů ginka, třešňových větví atd. Skla mohou mít barevný, lesklý i matný povrch. Všechny typy jsou opatřeny bezpečností folií.

 

Variabilita a rozměry

Vestavěné skříně na míru lze umístit samostatně ve volném prostoru, případně jimi lze vyřešit architektonické nedostatky pokojů. Poziční dispozice umožňují skříně vestavět do výklenků, rozdělovat velké prostory, či skládat jakékoli tvary, čehož je hojně využíváno v podkrovních a netradičně řešených prostorech.

 

Tip

Abyste se správně rozhodli, kterou z možných variant vestavěných skříní na míru si vybrat, ujasněte si nejprve, co budete chtít ve skříni uložit.